USŁUGI - PRODUKTY

Specjalizujemy się w zakresie instalacji sanitarnych, czyli montażu urządzeń wewnątrz lub na zewnątrz budynku, służących do przesyłania mediów takich jak woda, gaz ziemny, paliwo, ścieki, czy inne substancje.

Na instalację składają się zwykle elementy odpowiednie do transportu danego medium takie jak rury czy przewody elektryczne, oraz dodatkowe elementy służące do monitorowania i sterowania przepływem medium, takie jak pompy, zawory, liczniki, komputery sterujące i inne. Ponadto urządzenia zasilające instalacje takie jak kompleksowe kotłownie czy kotły oraz odbiorniki instalacji jak np: toalety, krany, zlewy.
- Każdą nasza inwestycja oparta jest na projekcie oraz kosztorysie i poddawana jest szczegółowym obliczeniom w taki sposób by zapewnić optymalne warunki norm i aby spełniała wszystkie możliwe kryteria techniki instalacyjnej.

- Po zatwierdzeniu kosztorysu nastepuje realizacja, która może dotyczyć samego montażu lub montażu z wykończeniem.

- W ostatnim etapie klient uzyskuje od nas gwarancję lub serwis gwarancyjny oferowany przez producenta urządzeń zakupionych do instalacji np: kotłów, boilerów, grzejników itp. Firma Sanitar jest także autoryzowanym serwisantem, dzieki temu klient ma możliwość utrzymywania kontaktu z jedną firmą od momentu zamówienia aż do do końca okresu gwarancji i dalej wdł życznia. Taki klient jest często traktowany przez nas już na preferencyjnych warunkach i oferowane są mu iniższe ceny napraw, renowacji oraz wymian itd.

- Rozliczamy sie z klientem etapowo. Nasz przedstawiciel lub osobiście właściciel firmy dokona wstępnych oględzin obiektu, w którym będzie wykonywana usługa i poda szacowany koszt (od punktu, urządzeń zbiorczych (np:kotłownia) i nietypowych układów).

Cena usługi - to także cena materiałow i urządzeń. Przez ponad 20 - lat funkcjonowania na rynku budowlanym nasza firma ugruntowała sobie pozycję w kontaktach z dostarczycielami i producentami z zakresu instalacji i budownictwa. Dlatego nasze ceny urządzeń, armatury, i materiałów są wysoce konkurencyjne i niedostępne dla klienta detalicznego. W związku z tym opłacalne staje się dla Państwa zlececić w naszej firmie wykonanie usługi wraz z zakupem materiałałów i sprzętu, który Państwu zarponujemy.

Kontakt z naszym instalatorem znajdziecie Państwo Tutaj >>>

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej galerji zdjęć z robót instalacyjych Tutaj >>>

 

SERWIS
GALERIA PRAC
USŁUGI
SIECI  GAZOWE
INSTAL. WOD - KAN
INSTALACJE CO
KOTŁOWNIE
OCZYSZ. ŚCIEKÓW
KLIMATYZACJE
INST. WENTYLACJI
PRODUKTY
POMPY CIEPŁA
KOTŁY
OGRZ. PODŁOGOWE
GRZEJNIKI
KLIMATYZACJA
KOLEKTORY SŁON.
OCZYSZ. ŚCIEKÓW
INST. STELAŻOWE
WENTYLACJE
ZASOBNIKI WODY
SYSTEMY INSTAL.
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GALERIA PRAC