Usługi w zakresie montażu klimatyzacji (klimatyzacja - wentylacja)


Klimatyzacja to proces wymiany powietrza w pomieszczeniu, mający na celu utrzymywanie zadanych warunków klimatycznych, czyli odpowiedniego zakresu temperatur i wilgotności powietrza, zapewniających dogodne warunki do pracy i funkcjonowania człowieka. W tym celu zanim przystąpimy do instalacji klimatyzacji i nawiewów np: w budynku w stanie surowym, opracowujemy dokładną analizę klimatyczną pomieszczeni. Pod uwagę bierze się warunki komfortu klimatycznego w budynku (temperatura powietrza, średnia temperatura promieniowania, prędkość przepływu powietrza i wilgotność względna).

Zakres prac związanych z instalacją klimatyzacji zależy od rozwiązania, które wybierzemy. Model tzw. kanałowy, czyli jednostkę centralną, która rozprowadza powietrze przez system kanałów i kratek, to klimatyzacja która będzie działała bardzo cicho. Znacznie prostszy jest montaż klimatyzatora ściennego, który wystarczy zawiesić jak obraz.

W obu przypadkach urządzenia wewnątrz budynku trzeba połączyć z agregatem umieszczanym na zewnątrz. Instalację możemy poprowadzić w ścianach lub po wierzchu, w specjalnych listwach.

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach związanych z planowaniem, doborem, montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych. Posiadamy bogatą ofertę klimatyzatorów, jednak głównie specjalizujemy się w klimatyzacjach takich firm jak VAILLANT czy FEROLLI. Urządzenia tych firm przeznaczone są do zastosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych oraz zakładach produkcyjnych. Przy ich projektowaniu wykorzystano zaawansowane rozwiązania technologiczne, a także zwrócono szczególną uwagę na estetykę wykonania klimatyzatorów oraz ergonomię podczas ich użytkowania. Wszystkie te zabiegi spowodowały, że klimatyzatory charakteryzują się dużą niezawodnością i funkcjonalnością.

W ofercie posiadamy także klimatyzatory ścienne z łatwo otwieranymi panelami, ze zmianą kierunku nawiewu powietrza, niskim poziomem hałasu oraz automatyczna obsługą pilota. Ponadto klimatyzatory kasetonowe, które wraz z dobrze zianstalowaną wentylacją są bardzo wydajne i ekonomiczne

SERWIS
GALERIA PRAC
USŁUGI
SIECI  GAZOWE
INSTAL. WOD - KAN
INSTALACJE CO
KOTŁOWNIE
OCZYSZ. ŚCIEKÓW
KLIMATYZACJE
INST. WENTYLACJI
PRODUKTY
POMPY CIEPŁA
KOTŁY
OGRZ. PODŁOGOWE
GRZEJNIKI
KLIMATYZACJA
KOLEKTORY SŁON.
OCZYSZ. ŚCIEKW
INST. STELAŻOWE
WENTYLACJE
ZASOBNIKI WODY
SYSTEMY INSTAL.
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GALERIA PRAC